1.Czym są preparaty Linii Perfekt Hobby?

Linia Perfekt Hobby to zaawansowane technicznie i innowacyjne nawozy przeznaczone do dolistnego nawożenia wszystkich rodzajów upraw ogrodniczych.

2. Jakie preparaty wyróżniamy w Linii Perfekt Hobby?

W gamie preparatów znajduje się 5 produktów dedykowanych ,tzw. BOXY, zawierających 4 dokładnie odmierzone dawki nawozów wyselekcjonowane według zaleceń profesjonalistów i dostosowanych do poszczególnych faz rozwojowych roślin, aby maksymalnie poprawić ilość i jakość upraw ogrodniczych.

W tej serii wyróżniamy BOXY :

Dodatkowo Linia Perfekt Hobby zawiera 5 produktów uniwersalnych przeznaczonych do zasilania upraw od początku wegetacji aż do późnej jesieni:

3.Czym charakteryzują się preparaty Linii Perfekt Hobby?

Wszystkie nawozy Linii Perfekt Hobby zawierają w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne wpływające na wysoką przyswajalność aplikowanych mikro i makro składników. Dodatkowo w preparatach Linii Perfekt Hobby azot zawarty jest w TRZECH formach, tak aby zmaksymalizować jego wydajne dostarczenie do roślin.

4. Co to jest EDTA?

EDTA jest to czynnik chelatujący mikroskładniki wpływający na ich wysoką przyswajalność.

5.Co to jest IDHA?

IDHA jest to BIODEGRADOWALNY czynnik chelatujący mikroskładniki wpływający wysoka przyswajalność i na dłuższe uwalnianie składników odżywczych

6. Jak stosować preparaty Linii Perfekt Hobby?

W celu prawidłowego zastosowania należy:

7. Czym charakteryzuje się preparat PERFEKMAKRO?

PERFEKMAKRO zawiera w sobie:

8. Czy preparaty Linii Perfekt można ze sobą łączyć?

Tak. Wszystkie nawozy Linii Perfekt Hobby są ze sobą kompatybilne i można je stosować w jednym zabiegu, należy jednak pamiętać żeby przestrzegać zaleceń zawartych na opakowaniach poszczególnych produktów.

9. Na co trzeba uważać podczas aplikacji nawozów Linii Perfekt Hobby?

Należy pamiętać żeby NIE WYKONYWAĆ ZABIEGÓW W SILNYM NASŁONECZNIENIU, PRZY TEMPERATURZE POWYŻEJ 25 st.C, W DESZCZU, NA MOKRE ROŚLINY.

10. Czy produkty Linii Perfekt Hobby są bezpieczne?

Tak, wszystkie preparaty Linii Perfekt Hobby są bezpieczne, jednakże zaleca się wykonywanie zabiegów co najmniej 14 dni przed planowanym zbiorem owoców, warzyw.