Współpraca

Posiadasz punkt handlowy z produktami dla branży rolniczej? Chcesz zostać jednym z dystrybutorów prestiżowych produktów dla roślin uprawnych Linii Perfekt? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Linia Perfekt powstała z potrzeby wprowadzanie na rynek serii wysoce kompatybilnych produktów z grupy nawozów dolistnych. Linię Perfekt tworzą nawozy makroelementowe, nawozy mikroelementowe oraz preparaty biostymulujące, których wysoce przyswajalne formy zapewniają szybkie i skuteczne działanie.

Dystrybucja nawozów dolistnych Linii Perfekt to doskonały sposób na poszerzenie oferty o nowe produkty.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie można kupić produkty Linii Perfekt?

Nawozy dolistne oraz preparaty biostymulujące w ilościach detalicznych nabywać można u naszych oficjalnych dystrybutorów na terenie całego kraju. Aktualna mapa dystrybutorów znajduje się tutaj.

Kto jest producentem Linii Perfekt?

Nawozy dolistne z serii Perfekt produkowane są przez Adob. Z kolei preparat biostymulujący Fylloton produkowany jest przez firmę Biolchim. Wszystko produkowane jest na wyłączność dla właściciela marki Linii Perfekt.

Jak zostać dystrybutorem nawozów Linii Perfekt

Aby zostać dystrybutorem nawozów i preparatów bostymulujących Linii Perfekt trzeba skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się tutaj.

wspolpraca_dystrubcja_nawozy_dolistne