blog-post-img-1515

Pan Krzysztof z Inowrocławia poleca nawozy Linii Perfekt!

Preparaty Linii Perfekt od wielu lat cieszą się uznaniem wśród zadowolonych rolników i warzywników. Do tego grona nieustannie dołączają kolejni producenci rolni. Wśród nich jest Pan Krzysztof – rolnik, warzywnik z gminy Inowrocław, który na swoich plantacjach użył: Perfektmikro, Fylloton oraz Perfektphos.

Pan Krzysztof zdecydował się na zastosowanie naszych preparatów drugi sezon z rzędu i po raz kolejny zanotował wzrosty w jakości i ilości plonów. Swoje plantacje uprawia na areale 80 ha, z czego większość stanowią uprawy warzywnicze, wśród których znajdują się m.in: seler, pietruszka, marchew, pomidor, cebula, ziemniak oraz topowa odmiana pszenicy – JB ASANO (fot. nr 4 z prawej strony).

Fotografia nr 2 ilustruje różnicę w wielkości kłosa dwóch różnych odmian pszenicy, przy czym odmiana JB ASANO uprawiana jest przy zastosowaniu intensywnego nawożenie mineralnego i dolistnego (mikro- i makroelementowego) oraz intensywnej ochrony fungicydowej i herbicydowej. Różnica między zastosowanymi technologiami widoczna jest już przy teście organoleptycznym i stanowi podstawę do uzyskania optymalnego plonu.

Stosowanie Fyllotonu w uprawach warzywniczych – na podstawie plonu – ukazuje, jak niezbędne jest aplikowanie aminokwasów pochodzenia roślinnego. Efektem stosowania Fyllotonu jest zaoszczędzenie przez roślinę cennej energii, stymulacja ekspansji komórkowej i wydłużenie pędów, co z kolei bezpośrednio przekłada się na produktywność rośliny i zwiększenie plonów.

inowroclaw_liniaperfekt_2inowroclaw_liniaperfekt_3 inowroclaw_liniaperfekt_3-2 inowroclaw_liniaperfekt_jbasanokrzysztof_inowroclaw_liniaperfekt_www_ziemniaki

Brak komentarzy

There are no comments in this article, be the first to comment!

Leave a Reply

Rules of the Blog
Do not post violating content, tags like bold, italic and underline are allowed that means HTML can be used while commenting. Lorem ipsum dolor sit amet conceur half the time you know i know what.