blog-post-img-1515

Pan Krzysztof z Inowrocławia poleca nawozy Linii Perfekt!

Preparaty Linii Perfekt od wielu lat cieszą się uznaniem wśród zadowolonych rolników i warzywników. Do tego grona nieustannie dołączają kolejni producenci rolni. Wśród nich jest Pan Krzysztof – rolnik, warzywnik z gminy Inowrocław, który na swoich plantacjach użył: Perfektmikro, Fylloton oraz Perfektphos.

Pan Krzysztof zdecydował się na zastosowanie naszych preparatów drugi sezon z rzędu i po raz kolejny zanotował wzrosty w jakości i ilości plonów. Swoje plantacje uprawia na areale 80 ha, z czego większość stanowią uprawy warzywnicze, wśród których znajdują się m.in: seler, pietruszka, marchew, pomidor, cebula, ziemniak oraz topowa odmiana pszenicy – JB ASANO (fot. nr 4 z prawej strony).

Fotografia nr 2 ilustruje różnicę w wielkości kłosa dwóch różnych odmian pszenicy, przy czym odmiana JB ASANO uprawiana jest przy zastosowaniu intensywnego nawożenie mineralnego i dolistnego (mikro- i makroelementowego) oraz intensywnej ochrony fungicydowej i herbicydowej. Różnica między zastosowanymi technologiami widoczna jest już przy teście organoleptycznym i stanowi podstawę do uzyskania optymalnego plonu.

Stosowanie Fyllotonu w uprawach warzywniczych – na podstawie plonu – ukazuje, jak niezbędne jest aplikowanie aminokwasów pochodzenia roślinnego. Efektem stosowania Fyllotonu jest zaoszczędzenie przez roślinę cennej energii, stymulacja ekspansji komórkowej i wydłużenie pędów, co z kolei bezpośrednio przekłada się na produktywność rośliny i zwiększenie plonów.

inowroclaw_liniaperfekt_2inowroclaw_liniaperfekt_3 inowroclaw_liniaperfekt_3-2 inowroclaw_liniaperfekt_jbasanokrzysztof_inowroclaw_liniaperfekt_www_ziemniaki

Brak komentarzy